KLUB ABSTYNENTÓW WZAJEMNEJ POMOCY
RADOM

Ten osiągnie wszystko, kto zwycięży siebie

Sobota z siatkówką

Po otrzymaniu propozycji od działaczy E.Leclerc Radomka Radom i staraniom zarządu SKAWP "Victoria" a w szczególności Mirka oraz MOSiR Radom mieliśmy okazję uczestniczyć w pierwszym meczu na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet.Nasze Radomianki podejmowały Volley Wrocław.Po dwóch przegranych setach nasze Radomianki były raczej w mega trudnej sytuacji ale to nie było powodem do porażki.Kolejne dwa sety i remis 2:2.W tie-breaku nasze Radomianki były zdecydowanie lepsze i zwyciężyły.Wynik 3:2 w setach dla E.Leclerc Radomka Radom.Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym zawodniczkom za dostarczenie ogromnych emocji i wspaniałych doznań,za to,że udowodniłyście,że z każdej opresji da się wybrnąć.Dziękujemy za piękne zdjęcie grupowe i za to,że mogliśmy Was dopingować.Polecamy się na przyszłość wasi kibice z "Victorii".